400 cdi ML

Mallit, ominaisuudet, varusteet, kokemukset jne.
Vastaa Viestiin
muiluttaja
Vakiokalustoa
Vakiokalustoa
Viestit: 58
Liittynyt: Ti 18.10.2011 18:14

400 cdi ML

Viesti Kirjoittaja muiluttaja »

Hai. Vähän niin kuin polttelis persuksen alla kun mieleni tekevi mersun V8 laitetta nimittäin tuota cdi 400 mallia, ikähaarukkana oon pitänyt -02 05 vuosimalleja. Nyt ois vinkit paikallaan, kehut ja haukut tai muuten vaan kokemukset. Neliveto kuiteski että sais kiskottua veneenlasku rampeilta veneen myös ylös;)
isalmela
Vakiokalustoa
Vakiokalustoa
Viestit: 167
Liittynyt: Ma 21.05.2012 12:15
Paikkakunta: Oulu

Re: 400 cdi ML

Viesti Kirjoittaja isalmela »

muiluttaja kirjoitti:Hai. Vähän niin kuin polttelis persuksen alla kun mieleni tekevi mersun V8 laitetta nimittäin tuota cdi 400 mallia, ikähaarukkana oon pitänyt -02 05 vuosimalleja. Nyt ois vinkit paikallaan, kehut ja haukut tai muuten vaan kokemukset. Neliveto kuiteski että sais kiskottua veneenlasku rampeilta veneen myös ylös;)
Terve!

Huomasitko jo tuon toisen aiheen ML-Mersuista? http://www.mersuforum.net/forum/viewtop ... 3&t=170053 Lisätietoa saat lisää, kun syötät tuonne sivun oikeassa ylänurkassa olevaan Etsi-kenttään auton tyypin W163. Onnea auton etsintään!
muiluttaja
Vakiokalustoa
Vakiokalustoa
Viestit: 58
Liittynyt: Ti 18.10.2011 18:14

Re: 400 cdi ML

Viesti Kirjoittaja muiluttaja »

Kiiiiittooos!!!
Vastaa Viestiin