Morjesta ! Ajattelin teiltä kokeneemmilta mersumiehiltä kysellä, että mitkä olisi ns. halpoja ja helppoja keinoja ehostaa merseedeksen ulkonäköä ? Madallus tietysti, mutta mitä muuta ? Ja hieman kuvia autosta tietysti. Valmistautukaa järkytykseen.
http://www.moottorit.net/galleria/ajoneuvo279/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ja tosiaan autolla on rullattu 350tkm. Suht reilusti bensakoneelle..Vai mitä te oikeat tietäjät sanotte ?
En alkanut taistella kuvien kanssa, että saisin suoraan tähän ne näkyville. Löytyyvät tuon linkin takaa
Ja jos vähän vaikka kertoisitte, että mistä kannattaisi alustasarjaa kysellä. Uusi rattikin olis tarkotuksena hommata, mutta mistä saisi kohtuu hinnalla ?
Sisustasta ei ole nyt kuvia, mutta voin lisäillä myöhemmin. Mutta aikalailla karvalakki-mallia, ainoat "jalopuut" löytyy vaihekepin ympäriltä

Onko vaikea väsätä jotenkin kyynernoja keskikonsoliin ? Olis meinaan mukavuuden suhteen aikalailla iso asia. Ja mitenkäs onnistuis ton kojetaulun lasin irrottaminen ? Saisi nuo mittaristojen neulat maalattua mukavemman värisiks
