Hyvä Mauri H.!!!
Nyt mä olenkin ihan "kusessa" kun paljastit mut noin komeesti!!!
Silti edelleen puuttuu se lause, jossa muka kerron olevani virheetön!
Etkö sä näe edes silmilläsi noita hymiöitä kirjoitusten perässä?
Mihin ne onkaan sitten tarkoitettu.....? Joulukuuseenko......?
Sun olkapäälle ei nouse piru, kun joku kiilaa kovassa vauhdissa LIIAN pieneen väliin sun eteen?
Onko pää halvaantunu, vai haetko pelkkää vittuilua?
Tuollaiset kommentit kyllä ottaa päähän, mutta tienpäällä en kerää verenpaineita ja ohita tyhmässä paikassa, joten vedä omat sakkosi ihan itse. (Huomaa koko lauseyhteys, jooko?)
Kerroin hieman aikaisemmin, että NAUTINTO ajamisessa on tärkein, ei tehojen kanssa leveily. Muistatko, miksi et sitä poiminut tähän? Ei sopinut tarkoitukseesi ollenkaan???
Eipä Mauria ota päähän näköjään yhtään, kun saa "arvostelua" osakseen. Tosin kaivaa arkistoja tunnin, jotta voi kerätä vastauksensa...
Mauri H:n mielestä keskustelun tulee siis olla varsin sharmikasta ja brittityylistä myötäilyä. Persoonallisuuksia ei suvaita, jotta Maurin ei tarvitse rauhoitella tilannetta. Muistamme olla siis tasapaksuja joojoo-miehiä?
Mielestäsi lainrikkomisen "suosivia" mielipiteitä ei saa arvostella, paitsi ihan vähän vaan, ettei tule kenellekään paha mieli.
Joo, ei välky mullekaan salamat kun ajan sopivasti. Jos sen otat kehuna ja itsellesi pahana, niin siitä vaan. Pitänee sinulle selittää erikseen, että se ihan sattumalta oli surkea aasinsilta valojen vilkutteluun... anteeksi kovasti, kerron sinulle muutakin erikseen kun näköjään tarvitsee. Kerro vaan mihin vielä haluat erillisen selityksen?
Missä ovat muut moderaattorit? Jotkut näille jutuille hymyilee, mutta Maurilla on vähän toisin...
Ja ihan pikku vinkki: kun otat noita tarinoita jostain keskeltä topiccia ulos, niin olisiko syytä miettiä, mihin kaikkeen niissä kommentoidaan.
Tuolla tyylillä saat kaiken näyttämään musta-valkoiselta. Ilmeisesti sitä haet ja sen saavutat!
Hyvä Mauri H., onnistuit näyttämään todellisen luonteesi.
Eikä ole tosiaan yhtään panta päässäsi kireällä, eihän?
