Hellou, onko kokemuksia tällaisesta että w211 alkaa kolista edestä molemmilta puolin ja välillä tuntuu kuin myös keskeltä moottorin alta? Epäilys oli raidetangon päät mutta ne näyttivät ja tuntuivat heilutellessa molemmat ehjiltä.
Vahva epäilys kuitenkin on että jotain siellä olisi mennyt rikki, kun taannoin tuli väännettyä v***tuspäissään rajusti alapallonivelen irroitustyökalua metrin jatkovarrella.

Itse raidetanko näyttää ehjältä ja ohjaus tuntuu olevan suhtkoht ok joskin ehkä "herkempi" eli koko auto ehkä reagoi enempi tienpinnan muutoksiin kuin ennen tuota rajua käsittelyä. Voiko siellä ne sisemmät päät mennä jotenkin rikki niin että montuissa kolahtelee hyvin epätasaisesti? Välillä siis pamahtaa aika isostikin ja välillä sellaista normaalia kolinaa aivan kuin iskarin yläpää kolahtelisi.