Moro! Elikkä kiinnostaisi tietää onko kukaan korvannut w124 ohjaus simpukkaa hammastangolla? Onko ihan kuolleena syntynyt ajatus?
Jos joku on moisen swapin tehnyt niin mahdollisia kuvia/ohjeita otan mielelläni vastaan
En halua olla pessimisti uusien ajatusten suhteen mutta mietin sitä että jos auto on tulossa tieliikenteeseen niin mitähän katsuri aiheeseen tuumii? Mietin siis sitä että ehkä heiltä voisi kysäistä enste ja jos auto on hammastangon kanssa katsastettavissa tieliikenteeseen ni jatkaa eteenpäin?
Jenkkeihin tuo onnistuu varmaankin helpommin siksi että olisiko swäppi -osat tyyppikatsastettu ja siten vaihto katsastusmielessäkin helppo?
Sit jos on tulossa rata-autoon ni eiku rakentelemaan vaan vaikka sielläkin taitaa ainakin joissain luokissa olla jonkuntyyppisiä katsastuksia?